نحوه نصب پنجره upvc بدون تخریب در کرج

نحوه نصب پنجره upvc بدون تخریب در کرج, تعویض پنجره دوجداره, هزینه تعویض پنجره قدیمی با دوجداره, چگونگی نصب پنجره upvc در کرج, تبدیل پنجره معمولی به upvc

فروش در پنجره دو جداره کرج
نحوه نصب پنجره upvc بدون تخریب در کرج, تعویض پنجره دوجداره, هزینه تعویض پنجره قدیمی با دوجداره, چگونگی نصب پنجره upvc در کرج, تبدیل پنجره معمولی به upvc

پنجره های دوجداره upvc کرج کلیه معایب پنجره های قدیمی و آهنی را برطرف کرده اند به همین دلیل دارای طرفداران زیادی می باشند. در طرفی دیگر نحوه نصب پنجره upvc بدون تخریب در کرج از بزرگترین خصوصیات این نوع پروفیل upvc کرج می باشد که خریداران می توانند با خیالی آسوده و تنها در یک روز پنجره های قدیمی خود را به پنجره های دوجداره کرج تبدیل نمایند.


http://up.ubct.ir/view/2365518/Twin%20window%20replacement022.jpg


پنجره های دوجداره upvc کرج کلیه معایب پنجره های قدیمی و آهنی را برطرف کرده اند به همین دلیل دارای طرفداران زیادی می باشند. در طرفی دیگر نحوه نصب پنجره upvc بدون تخریب در کرج از بزرگترین خصوصیات این نوع پروفیل UPVC کرج می باشد که خریداران می توانند با خیالی آسوده و تنها در یک روز پنجره های قدیمی خود را به پنجره های دوجداره کرج تبدیل نمایند.
فریم انتظار با قوطی آهنی با ضخامت حداقل mm30 × ۶۰ که به صورت تراز و بدون خمیدگی و پیچیدگی در محل نصب پنجره ها نصب گردیده است یا سطح سنگ تراز که پنجره ها بر روی آن قرار می گیرد . البته قوطی آهنی ارجح تر است و نصب پنجره های دوجداره سریعتر و تمیزتر بر روی آن انجام می گیرد . در صورت ایجاد فریم انتظار باید در نظر داشته باشید که پیچ نصب پنجره دوجداره یو پی وی سی حداقل ۲ سانتی متر در فریم آهنی فرو می رود. برخی مواقع مشاهده می شود که داخل فریم انتظار را با سیمان پر می کنند این موضوع موجب جلوگیری از فرو رفتن پیچ در فریم می شود و ممکن است مانع اتصال صحیح و محکم پنجره دوجداره upvc به فریم شود در ضمن علاوه بر اینکه زمان نصب را طولانی می کند هزینه نصب پنجره دوجداره بدون تخریب را نیز بالا می برد. در صورتی که در نظر دارید داخل فریم انتظار را پر نمایید بهتر است از فومهای مخصوص نصب پنجره دوجداره استفاده نمایید البته در فریم های توکار هیچ لزومی به این کار نمی باشد. در فریم های روکار از قبیل فریم های فرانسوی یا فریم هایی که در طبقه های اول ساختمان به منظور نصب حفاظ روکار نصب شده اند برای جلوگیری از انتقال دما پر کردن فریم با فوم تاحدودی از انتقال دما و صدا از طریق فریم جلوگیری می کند البته باید در نظر داشت که این فوم ها قابلیت اشتعال داشته و درجاها و زمانهایی که احتمال آتش گرفتن آنها می باشد نباید استفاده شوند. از مهم ترین مزیت های درب و پنجره های دوجداره در کرج که برای خریداران از اهمیت ویژه ای برخوردار است نصب پنجره دوجداره در کرج بدون تخریب می باشد. متاسفانه ذهنیت برخی خریداران عزیز بدین گونه است که تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره حتما با تخریب دیوارها و گرد و خاک بسیار همراه است. در حالی که پروفیل بازسازی پنجره های دوجداره upvc به گونه ای طراحی شده است که بدون کوچکترین تخریب می توان آن را با استحکام و استقرار کاملا استاندارد تعویض و نصب کرد.

http://up.ubct.ir/view/2365522/Twin%20window%20replacement213.jpg

درب و پنجره هاي دوجداره upvc کرج ابتدا به وسيله پيچ هاي مخصوص و استاندارد به قاب فلزي تعبيه شده در ساختمان متصل گرديده و سپس با فوم مخصوص درزگيري وعايق بندي مي شود. فوم مخصوص نصب پنجره های دوجداره کرج در ابتدا به صورت پف کرده بوده و پس از چند ساعت سخت شده و با افزايش حجم خود باعث استحكام بسيار زيادي مي گردد. به لحاظ آنكه توليد درب و پنجره دوجداره در کرج توسط شرکت پنجره ماندگار در کرج كاملاً مكانيزه بوده و با ماشين آلات پيشرفته انجام مي گيرد ، توليد آنها نسبت به درب و پنجره هاي آهني ، آلومينيومي سريع تر است. نصب درب و پنجره های دوجداره upvc کرج نيز احتياج به عمليات بنايي نداشته و با پيچهاي مخصوص به ساختمان متصل شده و با فوم مخصوص درزگيري و عايق مي شود. به همين دليل عمليات نصب نيز بسيار سريع است. به طور مثال براي يك ساختمان ۶ واحدي با تعداد درب و پنجره هاي استاندارد ، كل پروژه از شروع توليد تا نصب نهايي ۱۵ روز كاري مي باشد كه شامل ۱۲ روز توليد و ۳ روز نصب در محل پروژه مي باشد. همچنین در پروژه های بازسازی در یک طبقه واحد مسکونی زمان تعویض و جایگزینی پنجره ها در یک روز صورت میگیرد.

http://up.ubct.ir/view/2365523/Twin%20window%20replacement58+.jpg

نحوه نصب پنجره upvc بدون تخریب در کرج
•    برای شروع کار ابتدا لنگه ها و بازشو پنجره ها از لولا جدا شده و در کناری قرارداده می شود. سپس تمامی ستونهای افقی یا عمودی داخل قاب پنجره قدیمی آهنی یا آلومینیومی برش داده شده و نتیجه نهایی این کار، باقی ماندن کلاف یا فریم آهنی دور تا دور پنجره قدیمی است که چارچوب را در اختیار ما قرار می دهد.
•    در این مرحله پنجره upvc کرج دوجداره لبه دار (پنجره بازسازی) ساخته شده را داخل چهارچوب قرار داده و آن را به فریم پنجره قدیمی پیچ می کنند. در این حالت فریم پنجره قدیمی در زیر پنجره دوجداره در کرج  پنهان می شود و غیر قابل مشاهده است.
•    در مرحله بعدی تعویض پنجره قدیمی در کرج با استفاده از فوم و چسب مخصوص دور تا دور پنجره، کاملا آب بندی و عایق بندی و تمامی درزها پوشانده می شود. سپس شیشه دوجداره کرج با گاز آرگون را جایگذاری کرده و زهوار پنجره را قرار می دهیم. در انتها پرسنل نصب، رگلاژ پنجره ها را انجام داده تا پروژه تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره تکمیل شود.


بازدید : 366 پنجشنبه 02 آذر 1396 زمان : 13:38
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 150
 • افراد آنلاین : 10
 • آی پی امروز : 155
 • آی پی دیروز : 244
 • بازدید امروز : 1,591
 • باردید دیروز : 2,136
 • گوگل امروز : 30
 • گوگل دیروز : 50
 • بازدید هفته : 12,573
 • بازدید ماه : 106,516
 • بازدید سال : 321,089
 • بازدید کلی : 802,883