قیمت شیشه استاندارد در کرج

قیمت شیشه استاندارد در کرج, فروش شیشه استاندارد پنجره دوجداره, فروش شیشه سکوریت, لیست قیمت شیشه ساختمان, قیمت بهترین شیشه دوجداره کرج

فروش در پنجره دو جداره کرج
قیمت شیشه استاندارد در کرج, فروش شیشه استاندارد پنجره دوجداره, فروش شیشه سکوریت, لیست قیمت شیشه ساختمان, قیمت بهترین شیشه دوجداره کرج

منظور از شیشه استاندارد, شیشه ای است که بصورت کاملا صنعتی و بدون دخالت دست ساخته شده باشد و همین امر باعث می شود قیمت شیشه استاندارد در کرج مناسب تر از شیشه های دیگر باشد. شیشه استاندارد در کرج دارای کیفیت بالاتری نسبت به شیشه های کارگاهی است. شيشه‌هاي دوجداره نامرغوب مدت كوتاهي بعد از نصب از داخل كدر و شفافيت و كارآيي خود را از دست مي‌دهند.


http://up.ubct.ir/view/2364262/prooo..double%20glazed%20window43.jpg

منظور از شیشه استاندارد, شیشه ای است که بصورت کاملا صنعتی و بدون دخالت دست ساخته شده باشد و همین امر باعث می شود قیمت شیشه استاندارد در کرج مناسب تر از شیشه های دیگر باشد. شیشه استاندارد در کرج دارای کیفیت بالاتری نسبت به شیشه های کارگاهی است. شيشه‌هاي دوجداره نامرغوب مدت كوتاهي بعد از نصب از داخل كدر و شفافيت و كارآيي خود را از دست مي‌دهند.
استفاده از پنجره‌هاي دوجداره با قاب‌هاي فلزي ترمال‌بريك، چوبي و يا پی وی سی استانداردعلاوه برافزايش مقاومت حرارتي جداره‌هاي شفاف، ايجاد آسايش حرارتي درداخل ساختمان و بخصوص نواحي مجاور پنجره را نموده و از ورود سر و صدا و گرد و غبار به داخل ساختمان جلوگيري مي‌كند. اين در صورتي است كه در ساخت پنجره‌هاي دوجداره از مواد اوليه استاندارد استفاده شده و ساخت قاب‌ها و شيشه‌هاي دوجداره نيز در كارخانه و توسط دستگاه‌هاي مخصوص صورت پذيرد. فرايند توليد شیشه استاندارد در کرج در ابتدا جا مهاي شيشه به وسيله دستگاه حمل به ميز برش اتوماتيك انتقال مي يابد. سپس اندازه شيشه هاي مورد نظر توسط نرم افزار بهينه سازي جهت به حداقل رساندن ضايعات توسط دستگاه طراحي و سپس برش داده مي شود. شيشه ها پس از جداسازي به خط توليد شیشه استاندارد در کرج منتقل مي شود ابتدا شيشه ها با آب سختي گيري شده بطور كامل شسته شده و پس از كنترل كيفي به مرحله بعدي منتقل مي گردد.

http://up.ubct.ir/view/2364259/double%20glazed%20window20.jpg

فرآیند تولید شیشه دوجداره استاندارد کرج شامل مراحل زیر میباشد:
1.    برش جام شیشه استاندارد در کرج: این مرحله ممکن است دستی یا توسط دستگا ههای برش CNC باشد. قطعا برش CNC با خطای کمتری در ابعاد مواجه خواهد شد.
2.    شستشو: شیشه استاندارد در کرج این مرحله توسط دستگاه مرتبط با این موضوع انجام میشود.با توجه به اینکه بعد از دوجداره شدن امکان لکه گیری در بین شیشه استاندارد در کرج وجود ندارد، در صورت عدم شستشوی کامل، کیفیت و شفافیت شیشه تولید شده کاهش خواهد یافت. پیشنهاد می شود که برای کیفیت بهتر حتماً از دستگاههای عمود استفاده شود.
3.    اسپیسرهای آلومینیومی شیشه استاندارد در کرج: اسپیسرهای آلومینیومی ۲ وظیفه اصلی بر عهده دارند. یکی ایجاد فضای مناسب بین دو شیشه (بنا به نیاز در عرضهای مختلف تولید میشوند) و دیگر تزریق سلیکاژن (نمگیر) در درون اسپیسرها برای رطوبت زدایی از فضای بین شیشه ها.
4.    تزریق چسب بوتیل شیشه استاندارد در کرج: در سیستم تولید شیشه استاندارد در کرج اسپیسرها ابتدا توسط دستگاه بوتیل زنی، بوتیل دار شده و سپس بر روی شیشه استاندارد در کرج نصب میگردند. این امر برای پرس اولیه شیشه استاندارد در کرج بر روی یکدیگر انجام میپذیرد.
5.    پرس اولیه شیشه استاندارد در کرج: پس از شستشوی شیشه اول و آماده شدن اسپیسر بوتیل دار شده، اسپیسر بر روی شیشه نصب میشوند، شیشه دوم به روی آنها انتقال یافته وتمام آنها به قسمت پرس انتقال می یابند. در پرس اولیه دو شیشه با اسپیسر به یکدیگر پرس میشوند.
6.    تزریق گاز در شیشه استاندارد در کرج: بر خلاف تصور عمومی بر اینکه بین دو شیشه استاندارد در کرج خلاء وجود دارد، بین دو شیشه معمولا گاز آرگون یا کریپتون تزریق می گردد. این گاز دو وظیفه اصلی دارد: یکی برای بهبود عایق بندی فضای بین دو شیشه و دیگری در شیشه های رفلکس و رنگی که احتمال واکنش لایه رفلکسی با هوای محیط وجود دارد. در این حالت این گاز مانع واکنش شده و کیفیت شیشه و رنگ آن را تا سال ها حفظ مینماید. تزریق گاز پس از پرس اولیه انجام می شود، به نحوی که هوا خارج و گاز از سوی دیگر تزریق می گردد.
7.    عایق بندی شیشه استاندارد در کرج: دراین مرحله و پس از تزریق گاز، مادۀ پلی سولفاید در فضای بین دو شیشه استاندارد در کرج و اسپیسر تزریق شده و عایق بندی نهایی را تأمین مینماید و شیشه پس از خشک شدن قابل نصب بر روی پنجره ها می باشد.

http://up.ubct.ir/view/2364260/double%20glazed%20window14.jpg

ضخامت و قیمت شیشه استاندارد در کرج بايد براساس استاندارد مربوط به پروفيل ها باشد همانند همه اجناس این محصول نیز قیمتهای مختلفی دارد و بسته به نوع پروفیل یو پی وی سی ،یراق آلات upvc مورد استفاده و نوع طرح ، قیمت شیشه استاندارد در کرج متفاوت است.دقت کنید که در پیش فاکتوری که به شما داده می شود حتما قیمت شیشه استاندارد در کرج و پروفیل، قیمت شیشه استاندارد در کرج ،قیمت یراق آلات،هزینه نصب،کرایه حمل و مالیات ارزش افزوده لحاظ شده باشد.اگر بنا بر مقایسه دارید دقت کنید در آلومینیوم اختصاصی با قیمت شیشه استاندارد در کرج معمولا سه رده کیفی با وزنهای مختلف وجود دارد.

درباره شیشه دوجداره ,
بازدید : 287 سه شنبه 14 آذر 1396 زمان : 13:52
یو پی وی سی کرج
آمار سایت
 • کل مطالب : 150
 • افراد آنلاین : 6
 • آی پی امروز : 151
 • آی پی دیروز : 244
 • بازدید امروز : 1,316
 • باردید دیروز : 2,136
 • گوگل امروز : 30
 • گوگل دیروز : 50
 • بازدید هفته : 12,298
 • بازدید ماه : 106,241
 • بازدید سال : 320,814
 • بازدید کلی : 802,608